Mój dom, mój kot, moje zasady.

img_0081

Przez większą część mojego życia byłam pewna, że jestem „psiarą” i na koty nawet nie chciałam spojrzeć. Wydawały mi się dziwne, nietowarzyskie, a nawet wredne. Sprawa się skomplikowała, gdy On postanowił do naszego życia wprowadzić koci element. Tak oto pojawił się u nas Pan Kot :). Pan Kot ma w rzeczywistości na imię Joey (oczywiście na cześć postaci z naszego ulubionego serialu „Przyjaciele”). Muszę przyznać, że szybko skradł moje serce, duszę oraz głowę i sprawił, że zostałam dumną Kocią Mamą 😉

Dzisiaj przedstawiam Wam porcję humorystycznych zasad przeznaczonych dla osób odwiedzających domy kociarzy 😉

Mój dom, mój kot, moje zasady.

  1. To jest dom kota, nie Twój, więc okaż trochę szacunku. Jeśli zostałeś zaproszony, to znasz mnie na tyle, żeby wiedzieć, że jestem fanką kotów.
  2. Jeśli chcesz usiąść, znajdź wolne miejsce. Nie oczekuj, że kot się przesunie, żebyś Ty mógł przysiąść.
  3. Jeśli nie chcesz być pokryty sierścią NIE SIADAJ, przynieś ze sobą rolkę do ubrań lub rozbierz się do naga na klatce schodowej (chociaż wolałabym, żebyś tego nie robił).
  4. Nie proś mnie żebym wyrzuciła kota z pokoju. Czy powiedziałbyś komuś, żeby wyprosił członka rodziny gdy przychodzisz?
  5. Jeśli masz alergię na kota, to nie jest to mój problem – połknij tabletkę i przestań marudzić. Lub nie przychodź wcale.
  6. Nie przeganiaj kota jeśli on przyjdzie się z Tobą przywitać. Jeśli będziesz dla niego niemiły, ja będę musiała przegonić Ciebie.
  7. Jeśli kot zdecyduje się na Tobie usiąść, czuj się zaszczycony. Jeśli zdenerwujesz kota to rozpętam piekło! Zostałeś ostrzeżony.
  8. Nie ma potrzeby, żebyś dzielił się ze mną swoją opinią na temat chodzenia kota po stole, drapania mebli itp. Patrz zasada nr 1.
  9. Mówienie „to tylko kot” jest dla mnie obraźliwe – kot jest częścią mojej rodziny. Szanuję i kocham moją rodzinę, łącznie z osobnikami chodzącymi na czterech łapach.
  10. Na koniec zapamiętaj jedno – jeśli mam wybierać między Tobą a kotem, to wybiorę kota.

 

Zasady pochodzą z plakatu znalezionego w Sieci.

Można go zakupić tutaj: etsy.com/…/my-house-my-cat-my-rules-digital-print

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s