Witajcie na blogu Loving Living!

Kto go tworzy?

Ona – szczęśliwa Żona, głowa pełna pomysłów, motorek napędowy wszelkich kreatywnych działań. Radość nawet z najmniejszych rzeczy – to moja recepta na szczęście. Oficjalnie pracuję w dużej korporacji z branży medycznej. W wolnych chwilach ozdabiam, przerabiam, szyję, planuję. Kocham kino, bajki Disneya i dobrą książkę. Jak większość kobiet lubię modę i cały czas poszukuję własnego stylu.

On – Mąż – trener aktywności fizycznej, równie wielki fan Disneya. Uwielbia czytać, zna odpowiedź na każde moje pytanie ( to jeden z powodów, dla których go pokochałam 😉 ). Jest dla mnie ogromnym wsparciem, zachęca mnie do rozwijania moich pasji i pomaga rozpracowywać projekty od strony technicznej. Od niedawna zajmuje się również prowadzeniem naszego biznesu w branży rozrywkowej.

Pan Kot – całkowite zaprzeczenie powszechnej opinii, jakoby czarne koty przynosiły pecha. Zwykle leniwy domator, chociaż czasem budzi się w nim dzika pantera. Wraz z wiekiem staje się coraz bardziej łaskawy dla swoich ludzi, pozwala się głaskać i przytulać, co oni przyjmują z ogromnym entuzjazmem!

Zapraszamy do naszego świata!